10-7-2013:

Лампи Panasonic - економія світла та грошей!

Лампи Panasonic - економія світла та грошей!
Заощадити електроенергію можна різними способами, 
але одним з найбільш ефективних є модернізація систем освітлення. 
Установка енергозберігаючих точкових ламп замість традиційних джерел світла дозволяє знизити витрати на електрику на 40 - 80% і більше. Світловіддача холодних і теплих енергозберігаючих ламп, що забезпечують економічне освітлення, при цьому залишиться колишньою, а період їх експлуатації значно збільшиться.

Рішення будь-яких завдань
Виробник енергозберігаючих ламп, компанія Panasonic, пропонує три основних види джерел світла - світлодіодні, галогенні і компактні люмінесцентні. Енергозберігаючі рішення відрізняються низьким енергоспоживанням (до 25 Вт), високою якістю світла і тривалим терміном служби (мінімум в 8 разів довше, ніж у традиційних ламп розжарювання). Великий період експлуатації дозволяє рідше робити заміну ламп, що дозволяє заощадити на обслуговуванні. Компанія здійснює виробництво енергозберігаючих ламп холодного або теплого світла в різних модифікаціях, з різними технологічними особливостями, завдяки чому їх можна встановлювати в стандартних та спеціальних світильниках.

Гарантія безпеки для здоров`я
Використання холодних або теплих енергозберігаючих ламп Panasonic забезпечує безпечне енергозберігаюче освітлення, комфортне для очей. У компактних люмінесцентних лампах, таких як люмінісцентні лампи e27 міститься мінімальна кількість ртуті, безпечне для людини. Навіть у випадку механічного пошкодження їх вміст не становить небезпеки для здоров`я. Точкові і розсіюють лампи не виділяють шкідливих випромінювань або речовин. Різні модифікації ламп можуть бути встановлені як на об`єктах виробництва, так і в офісі або будинку.

Вибір на користь екології
Ще однією перевагою енергозберігаючих систем є зменшення негативного впливу на довкілля. При використанні енергозберігаючих світильників і ламп Panasonic в атмосферу виділяється набагато менший обсяг вуглекислого газу. Компанія удосконалила свої світлові рішення по всіх напрямах, які стосуються питань екології: низьке енергоспоживання, безпечна упаковка, зниження шкідливих викидів при виробництві енергозберігаючих ламп, можливість утилізації та вторинної переробки, збільшення терміну експлуатації. Лампи і світильники, екологічні характеристики яких значно краще в порівнянні з характеристиками конкурентів або попередників, містять логотип «екологічно безпечно». Вам стає легше зробити вибір, коли Ви знаєте, що енергозберігаючі продукти зберігають екологію навколишнього середовища.


Широкий Асортимент Ламп
ЦІНА ВІД: 39грн.


Запитуйте у менеджерів в магазинах за адресами:
  • м. Рівне, вул. Короленка, 2, тел. 0 362 26-86-81, моб. 0 67 783-50-00
  • м. Рівне, вул. Чорновола, 4, тел. 0 362 22-41-63, моб. 0 67 360-36-23
  • м. Острог, вул. Мануїльського, 2, тел. 0 365 43-07-29, моб. 0 67 363-10-61
  • м. Нетішин, просп. Незалежності, 11, тел. 0 3848 9-02-67, моб. 0 67 363-10-62
  • м. Луцьк, вул. Л. Українки, 28 тел. 0 332 72-50-25, моб. 0 67 360-30-32
  • Онлайн-магазин www.enter.com.ua


comments powered by Disqus