16-9-2013:

Телевізори LG - вже чекають на тебе у ЕНТЕРі за низькими цінами!!!

Телевізори LG - вже чекають на тебе у ЕНТЕРі 
за низькими цінами!!!
Компанія LG - один з незаперечних лідерів світового ринку побутової та професійної електроніки . Особливо високою популярністю серед споживачів з усього світу користуються телевізори LG.


Телевізор CINEMA 3D - це наступне покоління 3D-технологій , знищуючих бар`єри на шляху до істинно кінематографічного досвіду з 3D . Він забезпечує абсолютний комфорт для очей за допомогою сертифікованої 3D-технології без ефекту мерехтіння і розмитості , а також легких і зручних 3D -окулярів без батарейок. Насолоджуйтесь новітніми досягненнями 3D-технології з підвищеною комфортністю , зручністю і якістю!

Конвертація 2D в 3D
За допомогою функції перетворення звичайного зображення в 3D ви можете насолодитися переглядом фільмів і телепередач в новій якості. Надайте реалістичний обсяг улюбленим акторам і телеведучим простим натисненням кнопки.

Функція Dual Play від LG - це новий рівень задоволення від гри з друзями.
Коли ви граєте вдвох на звичайному телевізорі , екран ділиться вертикально або горизонтально на 2 частини. У нових 3D телевізорах LG Cinema 3D все реалізовано зовсім по-іншому. Після того як ви включили режим двох гравців на вашій ігрової консолі , просто натисніть кнопку 3D на пульті ДК і виберіть режим Dual Play . Тепер кожен з гравців буде бачити свою частину гри в повноекранному режимі , при цьому не маючи можливості підглянути за суперником . Пройдіть улюблені ігри по-новому!

Не тільки дивіться 3D, але і слухайте в 3D.
Тепер у телевізорах не тільки тривимірне зображення , але і звук. При цьому звукова хвиля повністю синхронізується з 3D відео , що зводить ваші відчуття ефекту присутності на абсолютно новий рівень

MIRACAST ™
Технологія Miracast , сертифікована всесвітнім WiFi Альянсом , дозволяє вам побачити на телевізорі копію того , що відбувається на екрані вашого смартфона або планшета. Ніяких спеціальних налаштувань робити не треба: активуйте Miracast на обох пристроях , підтвердіть з`єднання і дивіться ваш контент на великому екрані!

Дротове з`єднання ( MHL )
У вас в смартфоні є відео в HD якості ? Підключіть смартфон за допомогою спеціального MHL кабелю ( пасивного типу) до телевізора (використовуйте HDMI вхід з позначкою MHL ) і дивіться ваші відео -ролики і слухайте аудіо -запису через телевізор ! Якщо ви використовуєте смартфон LG , то ви зможете перемикати ролики дистанційно.

Передача даних по WiDi
Якщо ви щасливий власник ноутбука з підтримкою технології WiDi , то ви можете дзеркально відобразити дисплей ноутбука на телевізорі. При цьому вам не потрібні дроти та Інтернет ! Активуйте сервіс в обох пристроях , підтвердіть з`єднання і дивіться контент всією сім`єю. За допомогою цієї технології можна також показувати презентації в офісі!

Зацікавило? 
Тоді ми чекаємо на тебе у ЕНТЕРі!!!

Запитуйте у менеджерів в магазинах за адресами:
  • м. Рівне, вул. Короленка, 2, тел. 0 362 26-86-81, моб. 0 67 783-50-00
  • м. Рівне, вул. Чорновола, 4, тел. 0 362 22-41-63, моб. 0 67 360-36-23
  • м. Острог, вул. Мануїльського, 2, тел. 0 365 43-07-29, моб. 0 67 363-10-61
  • м. Нетішин, просп. Незалежності, 11, тел. 0 3848 9-02-67, моб. 0 67 363-10-62
  • м. Луцьк, вул. Л. Українки, 28 тел. 0 332 72-50-25, моб. 0 67 360-30-32
  • Онлайн-магазин www.enter.com.ua


comments powered by Disqus