26-2-2014:

Гарна ідея для подарунку!

Компанія Panasonic представляє нові фотоапарати лінійки FS / FH , які завжди відзначалися своєю простотою і елегантністю , - LUMIX DMC - FS50 . Ці фотоапарати оснащені ширококутним об`єктивом з фокусною відстанню 24 мм і 5 × оптичним зумом ( 24-120 мм в еквіваленті 35 мм камери) , завдяки своїй універсальності цей об`єктив чудово підходить для повсякденної зйомки.

 На корпусі фотоапарата передбачена окрема кнопка, що дозволяє миттєво почати зйомку відео з роздільною здатністю 720p . А режим iA ( Інтелектуальний автоматичний ) включає автоматику фотоапарата: систему оптичної стабілізації зображення MEGA OIS , Інтелектуальне управління світлочутливістю , Інтелектуальний селектор сценічних режимів , Інтелектуальну експозицію і Визначення осіб - насолоджуйтеся процесом зйомки , не відволікаючись на зміну налаштувань.

  До того ж у фотоапаратах DMC- FS50 передбачені такі режими як Панорама і Автоматична ретуш , що дає ще більше творчих можливостей .


     

 

1 . Ширококутний об`єктив з фокусною відстанню 24 мм і 5x оптичним зумом , CCD -сенсор з роздільною здатністю 16.1 мегапікселя і високошвидкісний процесор зображення

Компактні фотоапарати DMC- FS50 оснащені ширококутним об`єктивом Lumix MIX DC Vario з фокусною відстанню 24 мм і 5x оптичним зумом ( 24-120 мм в еквіваленті 35 мм камери). Конструкція об`єктиву включає 6 елементів , розділених на 5 груп , у тому числі 3 асферичних лінзи з 5 асферическими поверхнями - таке рішення дозволило зменшити не тільки довжину корпусу об`єктиву, але і діаметр передньої лінзи . Цей ультраширококутний об`єктив з фокусною відстанню 24 мм відкриває неймовірні можливості компоновки кадру: завдяки широкому куту огляду , він прекрасно підходить для зйомки групових портретів і пейзажів. Якщо ж вам необхідно наблизитися до віддаленого об`єкту , ви можете використовувати 8x інтелектуальний зум , - на відміну від звичайного цифрового зума він мінімально впливає на якість зображення. До того ж високий дозвіл кадру , 16.1 мегапікселя , дозволяє вільно кадрувати знімки і збільшувати фрагменти зображення після зйомки.

2 . Високоякісна відеозйомка в дозволі 720p і публікації фотографій і відеороликів

Фотоапарати DMC- FS50 дозволяють вам знімати HD - відео в дозволі 1280x720 пікселів . Почати відеозйомку можна натисненням спеціальної кнопки , розташованої на задній стороні камери - ніколи раніше перемиканням між фото- і відеозйомкою не було настільки простим . В комплекті з камерою є додаток PHOTOfunSTUDIO 9.0 LE який дозволяє легко сортувати зроблені знімки та відеоролики , а також публікувати їх в соціальних мережах , наприклад Facebook або YouTube.

3 . Система оптичної стабілізації MEGA OIS і режим iA ( Інтелектуальний автоматичний)

Щоб полегшити процес зйомки і звести до мінімуму кількість невдалих знімків , компанія Panasonic представила режим iA ( Інтелектуальний автоматичний) . Просто увімкніть його , і камера активує всі допоміжні функції: систему оптичної стабілізації зображення MEGA OIS , а також функції Інтелектуальне управління світлочутливістю , Інтелектуальний селектор сценічних режимів , Інтелектуальна експозиція і Визначення осіб - вам залишиться лише насолоджуватися прекрасними знімками.

Система оптичної стабілізації MEGA OIS протидіє розмиття зображення , викликаному тремтінням рук . На відміну від цифрових аналогів , система оптичної стабілізації коригує оптичну вісь згідно рухам рук , завдяки цьому не відбувається зниження якості зображення. Ви отримаєте різкі фотографії та відеоролики , не віддаючи нічого натомість.

4 . Інші функції

• режим Панорама дозволяє створювати горизонтальні і вертикальні панорамні знімки , для цього достатньо зробити серію фотографій , кожна з яких частково перекриває попередню.

• Автоматична ретуш змінює контрастність і яскравість , покращуючи фотографії одним натисненням кнопки.

• підтримка карт microSD / SDHC , які відрізняються компактними розмірами і сумісні з багатьма смартфонами.

• зарядка за допомогою адаптера або USB.

ЦІНА: 1100 гривень

Запитуйте у менеджерів в магазинах за адресами:

  • м. Рівне, вул. Короленка, 2, тел. 0 362 26-86-81, моб. 0 67 783-50-00
  • м. Рівне, вул. Чорновола, 4, тел. 0 362 22-41-63, моб. 0 67 360-36-23
  • м. Острог, вул. Мануїльського, 2, тел. 0 365 43-07-29, моб. 0 67 363-10-61
  • м. Нетішин, просп. Незалежності, 11, тел. 0 3848 9-02-67, моб. 0 67 363-10-62
  • м. Луцьк, вул. Л. Українки, 28 тел. 0 332 72-50-25, моб. 0 67 360-30-32
  • Онлайн-магазин www.enter.com.ua


comments powered by Disqus