Ноутбуки та кишенькові комп`ютери

Ми пропонуємо широкий вибір ноутбуків та кишенькових комп`ютерів - від найбільш популярних та недорогих до моделей професійного рівня. Ви завжди знайдете у нас найширший вибір товарів, а також завжди можете отримати детальну інформацію про кожен із них.

 

Комп`ютери та комплектуючі

У нас широкий вибір офісної і комп`ютерної техніки - від самих популярних недорогих моделей для домашніх користувачів до серверних станцій.
В асортименті покупець знайде найрізноманітніші комплектуючі необхідні для модернізації і розширення можливостей комп`ютерів більшості виробників.

 

Фото-відео

Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір фото-відео техніки - від самих популярних та недорогих моделей для домашнього використання до продукції для професіоналів. Пропонуємо також широкий вибір аксесуарів для фото-відео техніки.

 

Розробка і впровадження систем автоматизації бухгалтерського й управлінського обліку

Ми автоматизуємо ручну працю менеджерів і бухгалтерії - вибудовуємо й автоматизуємо документообіг, бухгалтерський, складський і управлінський облік на базі «1С».
Мы займаємось продажем, встановленням і налаштуванням систем програм 1С:Підприємство 7.7 і 1С:Підприємство 8.0.
Наша фірма надає повний комплекс послуг з впровадження програм 1С Підприємство, їх подальшому обслуговуванню і оновленню конфігурацій 1С та звітів.
Ми пропонуємо абонентське обслуговування програм 1С:Підприємство, яке включе в себе оновлення релізів програм 1С:Підприємство і конфігурацій, оновлення щоквартальних форм звітності (регламентовані звіти 1С).

 

Розробка і впровадження Web

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг в області створення веб - додатків (сайтів, розміщення, технічна підтримка, навчання) а також модернізацією існуючих веб - додатків . Розробка проводиться на основі таких технологій як HTML, PHP, MySql, Java, Java-script. Маємо індивідуальный підхід до задач кожного клієнта.

 

Комп`ютерні мережі «під ключ»

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний спектр послуг в області створення локальних комп`ютерних мереж і структурованих кабельних систем.
Локальні комп`ютерні мережі і структуровані кабельні системи в даний час відіграють дуже важливу роль в багатьох галузях, тож від якості проектування, монтажу, прокладання та установки локальних комп`ютерних мереж і структурованих кабельних систем часто залежить робота виробництва.
На всі види робіт, що виконуються нашою фірмою, надається гарантія!
Також ми постачаємо весь спектр активного мережевого обладнання виробництва компаній D-Link, Zyxel, 3Com, Cisco та ін.

 

Серверні системи

Ми створюємо комп`ютери і високопродуктивні серверні системи під будь-які задачі.
Дворічна гарантія і сервісні контракти позбавляють Вас від зайвих проблем з устаткуванням протягом усього терміну його експлуатації.
Сервери фірми відрізняє висока продуктивність, бездоганна якість, надійність і доступні ціни.
Проектування, сборка і тестування серверного обладнання виконується спеціалистами найвищого класу.
Важливий принцип, яким ми керуємося в работі - індивідуальный підхід до задач кожного клієнта.

 
Копіювання та розповсюдження інформації, розміщеної на сторінках сайту ПП "ЕНТЕР" дозволено тільки при наявності у Вас нашого письмового дозволу.З питань використання наших статей звертайтесь за тел. 8-0362-26-86-81 або на електрону адресу webmaster@enter.rv.ua.